Menu

SLUŽBY

Náš směr:

Neustále se snažíme zkvalitňovat a rozšiřovat poskytované služby. Důkazem toho, že jdeme správným směrem, je stále větší počet našich spokojených zákazníků. 

Náš klient je naší prioritou, proto je veškerá naše snaha a pozornost zaměřena právě na něj.

Pokud máte nějaké specifické požadavky, neváhejte a kontaktujte nás. Určitě nějaké řešení nalezneme! Využijte proto svůj prospěch naše dlouholeté zkušenosti.

Poradíme Vám a pomůžeme v oblasti transportních služeb! Poradenství je velmi důležité nejen pro laiky. Neváhejte nás tedy navštívit v nebo jakkoli kontaktovat s jakýmkoli problémem či dotazem.

Náš zaškolený a zcela profesionální personál Vám všechny dotazy ochotně zodpoví.

 

Činnost naší společnosti v oblastech:

Transportní služby

 

Základní náplní naší práce jsou transportní služby. Můžete využít možnosti individuálních plánů. Plně si uvědomujeme, že při potřebě přepravy rozměrného nákladu může být doprava problematickou. Proto Vám nabízíme možnost dovozu až na Vámi určené místo.

 

Zemní práce

Provádíme veškeré zemní práce strojovým parkem Caterpillar. Provádíme úpravy terénu, vodohospodářské, inženýrské a dopravní stavby a další, dle požadavků zákazníka.

 

Demolice

Potřebujete začít něco nového a starý objekt již nevyhovuje? S ohledem na dlouholetou zkušenost našich strojníků provedeme odborně jeho demolici.

 

 

 Kanalizace

Máme i dlouholeté zkušenosti v oblasti inženýrských sítí, zejména při budování kanalizace. Provádíme pokládku plastového, betonového i kameninového potrubí.